REYHAN GÖCENOĞLU (Assessment – Kulvar Lideri)

1953’te İstanbul’da doğan Reyhan Göcenoğlu, TED Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü’nden Yüksek Lisans diploması ile 1976 yılında mezun olmuştur.

1976 yılından itibaren farklı sektörlerde görev alarak pek çok farklı konuda deneyim sahibi olmuştur. 1989 yılında kariyerinin dönüm noktası olan Osmanlı Bankası’nda ki görevine başlamış, İnsan Kaynakları alanında 2001 yılına kadar yöneticilik görevini  sürdürmüştür.   2001 yılında banka birleşmelerinin yaşandığı dönemde Körfezbank ve Garanti Bankası A.Ş., ile birleşme projelerinde aktif rol almıştır. Birleşme sonrası İnsan Kaynakları Yöneticiliğine Garanti Bankası A.Ş.’de devam etmiştir. 2003 yılından itibaren danışman olarak işe alım ve yerleştirme projelerine ek olarak değerleme ve gelişim projelerinde çok farklı sektörlere hizmet vermiştir. 2016 yılından itibaren TİM Danışmanlık bünyesinde değerleme alanında danışmanlık görevini sürdürmektedir.

Kişisel Gelişime ve öğrenmeye merakı nedeniyle son yıllarda öğrencilik hayatına dönüş yaparak A.Ö.F İktisat Fakültesi   Uluslararası İlişkiler ve İnsan Kaynakları bölümlerinden de mezun olmuştur. Evli, bir çocuk annesidir. Çocuk masalları ve serbest öykü denemeleri vardır.

2016 – ……        Tim Danışmanlık                                       Danışman

2006 – 2009       SYS Danışmanlık                                      Danışman

2003 – 2006       Unida Danışmanlık                                    Danışman

2001 – 2003       Garanti Bankası A.Ş.                                İnsan Kaynakları Yöneticisi

1989 – 2001   Osmanlı Bankası A.Ş.                                  İnsan Kaynakları Yöneticisi